Автострахування

ОСЦПВ

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності. Покриває втрати, що ви завдали іншим учасникам ДТП

від 348 UAH

Страхування автомобільного транспорту

Доступно онлайн

Водії ніколи не стоять на місці, але як тільки з’явиться вільна хвилина, наприклад у заторі, ви можете швидко оформити страховий поліс для автомобіля за допомогою нашого онлайн-сервісу.

Страховий калькулятор

За допомогою нашого онлайн-калькулятора ви можете самостійно розрахувати вартість страхового поліса. Просто вкажіть необхідні дані і моментально дізнаєтеся суму.

Швидка покупка

Якщо настав страховий випадок потрібно викликати співробітників поліції з місця події та зробити дзвінок на гарячу лінію страхової компанії за телефоном: 0-800-50-3773.

Зручні форми оплати

Платіжні картки, електронні гроші, Приват24 - ми подбали про зручність оплати. На Tickets.ua доступні універсальні способи, а ваші дані завжди надійно захищені.

Безкоштовна доставка

Щойно ви оформите покупку поліса, з вами зв'яжеться представник страхової компанії для уточнення зручного для вас часу і місця доставки. Поліс ви отримаєте вчасно та абсолютно безкоштовно!

Нагадування про термін дії

Всі, хто придбав поліс автострахування на сайті Tickets.ua, отримають повідомлення, коли термін його дії буде закінчуватися. Таким чином, ви зможете вчасно купити новий страховий поліс.

страховка онлайн

.
Навіщо водієві поліс ОСАГО?

Ситуації на дорогах непередбачувані. Наявність ОСАГО – гарантія захисту водія, якщо не від ситуації на дорозі, то точно від непередбачуваних витрат. Замість власника транспортного засобу збитки третім особам відшкодує страхова компанія. Щоб забезпечити всім учасникам дорожнього руху захист, Закон України зобов'язує кожного автомобіліста мати автоцивілку.

.
ОСАГО і КАСКО: в чому різниця?

Головна відмінність – в ризиках, які страхують поліси. ОСАГО захищає страхувальника у разі ДТП з його вини і компенсує витрати постраждалим. КАСКО ж спрямований на страхування автомобіля від різних непередбачуваних випадків (наприклад, викрадення, пошкодження внаслідок форс-мажору тощо). Крім того, ОСАГО – це обов'язковий вид страхування, а КАСКО можна придбати виключно за власним бажанням.

Розсилка

Ми нагадаємо
про ОСЦПВ вчасно!

Поради для нових підписників

Популярні запитання

Автострахування онлайн на Tickets.ua

Купити автоцивілки в Києві та інших містах України

ОСЦПВ (Автоцивілка) - вид обов'язкового страхування для водіїв. Водії ніколи не стоять на місці, але як тільки з’явиться вільна хвилина, наприклад у заторі, ви можете швидко оформити страховий поліс для автомобіля за допомогою нашого онлайн-сервісу.

Страховий калькулятор ОСЦПВ

За допомогою нашого онлайн-калькулятора ви можете самостійно розрахувати вартість страхового поліса ОСЦПВ. Просто вкажіть необхідні дані і моментально дізнаєтеся ціну. Слід врахувати, що вартість страхування по ОСЦПВ змінюється майже кожен рік – в нашій країні її визначає держава.

Ціна автоцивілки та форма оплати

Вартість страхового полісу залежить від: строку дії полісу, об'єму двигуна, сфери використання авто, пасажиромісткості. Платіжні картки, електронні гроші, Приват24 - ми подбали про зручність оплати. На Tickets.ua доступні універсальні способи, а ваші дані завжди надійно захищені.

Щойно ви оформите покупку поліса, з вами зв'яжеться представник страхової компанії для уточнення зручного для вас часу і місця доставки. При замовленні поліса Автоцивілки на сайті Ticket.ua доставка безкоштовно!

Термін дії страхового полісу авто

Всі, хто придбав поліс автострахування на сайті Tickets.ua, отримають повідомлення, коли термін його дії буде закінчуватися. Таким чином, ви зможете вчасно купити новий страховий поліс.

Якщо настав страховий випадок потрібно викликати співробітників поліції з місця події та зробити дзвінок на гарячу лінію страхової компанії за телефоном: 0-800-50-3773.